Nezáväzná kalkulácia

Asistent obchodného zástupcu

  • 28. júl 2021

Diamant Unipool hľadá do Pezinskej pobočky nového člena tímu na pozíciu
Asistent obchodného zástupcu.

Náplň práce:

  • Obchodná komunikácia zo zákazníkmi, telefonické aj osobné stretnutia.
  • Komunikácia s dodávateľmi, odberateľmi a externými partnermi.
  • Evidencia došlých faktúr a vystavovanie faktúr zákazníkom.
  • Predaj cez elektronickú registračnú pokladňu.
  • Príprava podkladov pre účtovnú firmu.
  • Vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie.
  • Spracovávanie podkladov do výroby.
  • Práca s dokumentáciou – zakladanie, triedenie, vyhľadávanie, evidovanie, archivácia.

Požadujeme:

  • Komunikatívnosť, príjemné a reprezentatívne vystupovanie
  • Spoľahlivosť, samostatnosť a dôslednosť
  • Organizačné schopnosti, schopnosť riešiť viacero požiadaviek súčasne
  • Znalosť práce na PC na veľmi dobrej úrovni
  • Microsoft Office – pokročilý
  • Vodičský preukaz výhodou

Ponúkame:

  • Zázemie v medzinárodnej spoločnosti
  • Služobný telefón aj na súkromné použitie
  • Prácu v kolektíve rodinnej firmy
  • Teambuildingové aktivity

Pracovná zmluva: hlavný pracovný pomer

Termín nástupu: možný ihneď

Miesto výkonu práce: Talihov dvor 3, Pezinok

Mzdové podmienky (brutto): 1 000 EUR/mesiac

Informácie o výberovom konaní
Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite svoj životopis, v ktorom prosím uveďte telefonický a emailový kontakt. Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o danú pozíciu, kontaktovať však budeme iba vybraných kandidátov.

Kontaktná osoba: Pavel Kratochvil
Tel.: +421910215655
E-mail: pezinok@bazenydiamant.sk