TECHNIK VE VÝROBĚ PLASTOVÝCH BAZÉNŮ

  • 18. březen 2024

Diamant Unipool, s.r.o hledá do týmu výroby plastových bazénů ve Valašském Meziříčí šikovné kolegy na pozici Technik plastových bazénů - Operátor ve výrobě.

Požadujeme:

  • pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • manuální zručnost
  • časovou flexibilitu

Náplň práce:

  • svařování polypropylenových desek ručními svářečkami i na CNC strojích
  • příprava materiálu pro svařování (řezání, ohýbání desek)
  • osazování bazénových komponentů

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování
  • možnost ubytování v nových služebních bytech
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • práci v kolektivu rodinné firmy
  • pracovní smlouva – hlavní pracovní poměr

Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí
Termín nástupu: možno ihned či jinak dle domluvy
Kontakt: 604 314 999 nebo info@diamant-unipool.eu

Vaše soukromí je pro nás důležité