Nezávazná kalkulace

PRODEJNÍ TECHNIK BAZÉNŮ A ZASTŘEŠENÍ

  • 13. listopad 2018

Spokojených zákazníků přibývá a Diamant hledá do pražského týmu další posilu na pozici PRODEJNÍ TECHNIK BAZÉNŮ A ZASTŘEŠENÍ

Náplň práce:

  • kompletní prodejní / obchodní činnosti - nabídkové řízení, jednání a komunikace s klienty, technické poradenství na místě realizace,
  • organizace dodávek,
  • úzká spolupráce v rámci obchodního oddělení, spolupráce napříč společností (komunikace s výrobou, kvalitou),
  • odpovědnost za chod a fungování pobočky.

Místo výkonu práce: Praha

Požadavky a osobnostní předpoklady:

  • Schopnost jednání a adekvátni komunikace se zákazníky
  • Profesionální přístup k práci
  • Technické myšlení – stavařina
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost práce na PC na dobré urovni
  • Pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti,
  • Práci v kolektivu rodinné firmy,
  • Odpovídající platové ohodnocení,
  • Možnost seberealizace.

Termín nástupu: dle dohody.

Kontakt: 604 314 999 nebo info@diamant-unipool.eu

Nabízíme volnost při plánování svého programu a za dobře odvedenou praci ohodnocení nadstandardním platem.

Napište nám

Zajímá Vás něco? Potřebujete poradit? Klidně nám napište a my se Vám ozveme.