Nezávazná kalkulace

MANAŽER ZAHRANIČNÍHO OBCHODU s němčinou

  • 4. leden 2022

Diamant Unipool, s.r.o, společnost vyrábějící bazény a zastřešení bazénů hledá nové kolegy.
Neustále rosteme a rozšiřujeme naše řady.

Právě nyní nám schází kolega na pozici

Náplň práce:

  • exportní činnost a logistika
  • komunikace se stávajícími zahraničními zákazníky a rozvoj spolupráce
  • zpracovaní a řízení zakázek, jejich koordinace s výrobou
  • akvizice a rozvoj nových obchodních kontaktů
  • technické poradenství

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • výborná znalost NJ slovem i písmem, AJ výhodou
  • zkušenost s exportem výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • komunikativnost a vstřícné vystupování
  • samostatnost a důslednost
  • organizační schopnosti

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní doba – možnost částečně home office
  • možnost ubytování v nových služebních bytech
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • pracovní smlouva – hlavní pracovní poměr
  • příspěvek na stravování

Termín nástupu: ihned
Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí - Bynina 186
Kontakt: 604 314 999 nebo info@diamant-unipool.eu

Vaše soukromí je pro nás důležité