Nezávazná kalkulace

Asistent / asistentka obchodního oddělení RAKOUSKO

  • 2. leden 2023

Jsme přední evropský výrobce bazénů a bazénového zastřešení a pro naši etablovanou dceřinou společnost v Rakousku se sídlem ve Vídni hledáme kolegu/kolegyni na pozici

Asistent / asistentka obchodního  oddělení

Požadujeme:

  • Nutná velmi dobrá znalost NJ slovem i písmem
  • Komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Znalost práce na PC  uživatelsky ( MS Office, Internet )
  • Schopnost a ochotu učit se novým věcem

Náplň práce:

  • Zajištění administrativního chodu pobočky
  • Fakturace, příprava podkladů k obchodním případům
  • Příprava podkladů pro daňového poradce
  • Tvorba cenových nabídek
  • Komunikace s výrobou
  • Komunikace se zákazníky – plánování dodávek a montáží našich produktů
  • Účast na veletrzích, výstavách a firemních akcích

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práci ve stabilní a expandující rodinné společnosti s 30-letou tradicí
  • Přátelský kolektiv
  • Odborné zaškolení

Výkon pracovní činnosti : Vídeň - Purkersdorf (AT)
Termín nástupu: možno ihned či jinak dle domluvy
Kontakt: 604 314 999 nebo info@diamant-unipool.eu

Vaše soukromí je pro nás důležité